Oferty pracy

Android Developer

Stawka: 15 000 – 19 000 PLN + VAT (B2B)

Software developers at work

Dołącz do naszego zespołu programistów i testuj nowe technologie

Czujesz, że dużo czasu spędzasz nad tworzeniem podobnych aplikacji, które nie wnoszą nic nowego? Zacznij brać udział w projektach, które pozwolą Ci się rozwijać i zostań Android Developerem w naszym zespole.

Nasi specjaliści piszą głównie w Kotlinie i działają w niewielkich zespołach. Współpracujemy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi klientami z różnych branż m.in. bukmacherskiej,
e-commerce czy sportowej.

Wspieramy się nawzajem w obmyślaniu niestandardowych rozwiązań. Masz pomysł, który pozwoli ulepszyć aplikację? Zawsze możesz omówić go z zespołem i sprawdzić, jak Twój koncept działa w praktyce. Nasi programiści mają od 4 do 10 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji na Androida, więc jeśli chcesz pracować z ekspertami i się od nich uczyć, służymy pomocą.

Możesz też brać udział w kursach, warsztatach albo w projekcie wewnętrznym i zdobywać nowe umiejętności. Chociaż to Kotlin jest głównym językiem, z którego korzystamy, część z nas uczy się też technologii Flutter i organizuje spotkania, gdzie każdy może podzielić się wiedzą z resztą zespołu.

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na platformę Android
  • Znajomość języków Kotlin i Java
  • Bardzo dobra znajomość systemu Android od strony użytkownika
  • Znajomość Android SDK i środowiska Android Studio
  • Dogłębna znajomość zewnętrznych bibliotek i komponentów oraz umiejętność ich wykorzystywania
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji typu klient-serwer (znajomość podstawowych pojęć: JSON, Rest API)
  • Znajomość wzorców projektowych i bibliotek wykorzystywanych w programowaniu aplikacji mobilnych: MVVM, MVP, Dependency Injection (Koin, Dagger), Android Jetpack, Local Storage libraries
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji i innych materiałów technicznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu reaktywnym, znajomość RxJava, RxKotlin
  • Umiejętność konfiguracji i wykorzystania systemów Continuous Integration
  • Znajomość GraphQL
  • Znajomość Jiry
  • Znajomość metodyk Agile
  • Doświadczenie w projektach Open Source
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych, doświadczenie z TDD.

Co oferujemy?

  • Płatne urlopy
  • Praca z doświadczonym zespołem androidowym (staż od 4 do 10 lat)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej o maksymalnym zakresie usług
  • Pakiet wsparcia psychologicznego (HearMe.pl)
  • Budżet na udział w szkoleniach i eventach branżowych
  • Praca w biurze przy wrocławskim rynku
  • Mac na wyłączność
  • Karta MultiSport
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Workation (praca połączona z urlopem)
  • Piwne piątki
  • Kawa z ekspresu ciśnieniowego i przelewowego najwyższej klasy, torty urodzinowe, zawsze świeże owoce i wiele innych atrakcji!

Jak przebiega proces rekrutacji?

1. Wysyłasz nam swoje CV.

Jeśli okaże się, że masz wiedzę i umiejętności, których potrzebujemy, skontaktujemy się z Tobą.

2. Zapraszamy Cię na spotkanie z naszym Android Developerem.

Rozmowa będzie dotyczyć tematów technicznych, ale nie musisz się obawiać – nie będziemy pytać o dokumentacje czy wywoływanie funkcji. Ważniejsza jest dla nas umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, a także komunikatywność – zarówno w relacjach w zespole, jak i z klientami. Przewidujemy maksymalnie dwa spotkania.

3. Prosimy o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

Wiemy, że Twój czas jest cenny, dlatego nie poprosimy o nic szczególnie skomplikowanego. Chcemy tylko poznać próbkę Twoich możliwości. Możliwe, że zaproponujemy Ci pair programming. Dzięki temu od razu przekonasz się, jak współpracuje się z naszym programistą.

Po każdym etapie procesu rekrutacyjnego będziemy Cię informować o jego wynikach. W każdej chwili chętnie odpowiemy też na Twoje pytania.

Chcesz zasilić nasze szeregi? Aplikuj teraz!

Prosimy o dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Holdapp w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dołącz do nas i korzystaj z benefitów

Mamy swoje sposoby na to, by umilić Ci czas.
Flexible hours

Elastyczny czas pracy

Nie liczy się, gdzie jesteś, tylko co robisz. Nie musisz pracować od 9.00 do 17.00 - chyba, że masz na to ochotę.
Teamwork

Praca zespołowa

Wierzymy, że najlepsze pomysły powstają wtedy, gdy razem pracują ludzie, którzy naprawdę się lubią.
Multisport

Karta MultiSport

Lubimy sport. I to bardzo! Poćwiczmy razem jogę, crossfit lub coś innego na co masz ochotę.
Lamp icon: idea

SPOTKANIA WEWNĘTRZNE

Twoja dawka eksperckiej wiedzy. Możesz brać udział w spotkaniach, podczas których oglądamy konferencje albo dzielimy się zdobytą wiedzą.
Icon: budget

PŁATNY URLOP

Nie samą pracą człowiek żyje. Wyłącz powiadomienia o mailach i odpoczywaj podczas płatnego urlopu.
Icon: configuration process

PŁASKA STRUKTURA

Nie trzeba przechodzić przez tysiące procedur, żeby osiągnąć cel. Płaska struktura optymalizuje nasze procesy.
Icon: Selection

INTEGRACJE

Wspólnie bawimy się nawet po pracy. Czasem po prostu wychodzimy razem na piwo, a czasem jedziemy na off-road albo kajaki.
Icon: Technical support

PRACA ZDALNA

Chcesz odwiedzać biuro tylko raz na jakiś czas? A może wolisz zawsze pracować zdalnie? Wybierz opcję, która jest dla Ciebie najlepsza.
Icon: Report

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Gdy potrzebujesz pomocy medycznej, możesz leczyć się u specjalistów w ramach refundowanego pakietu.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego opłacamy Ci ubezpieczenie na życie i zdrowie.

BIURO W CENTRUM MIASTA

Ładny widok, łatwy dojazd, szeroki wybór miejsc, gdzie można zjeść lunch - czego więcej potrzeba?
Desktop

URZĄDZENIA MAC & NAJLEPSZE NARZĘDZIA

Korzystaj z Apple MacBooka i oprogramowania, które jest Ci niezbędne do efektywnej pracy.
Icon: Conducting workshops

SZKOLENIA I KSIĄŻKI

Inwestujemy w Twój rozwój. Jeżeli potrzebujesz materiałów edukacyjnych albo chcesz wziąć udział w konferencji lub warsztatach - po prostu daj nam znać.
Icon: puzzles

ROZRYWKA W BIURZE

Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zawsze możesz wypróbować naszą konsolę PlayStation albo zestaw VR.
Healthy snacks

Zdrowe przekąski

Nie musisz się martwić o przekąski w pracy. One już tu na Ciebie czekają. Obiecujemy, że z nami nie będziesz głodny!
Growth

KAWA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Dla nas kawa to coś więcej niż orzeźwiający napój. Naprawdę delektujemy się jej smakiem, dlatego mamy profesjonalny ekspres przelewowy i starannie dobrane ziarna.
Party

Piwne piątki

Świętujemy małe i duże sukcesy - takie jak nowy klient albo po prostu piątek - najchętniej z kuflem rzemieślniczego piwa.

Chcesz wiedzieć więcej o pracy w Holdapp?

Napisz do nas! I to nawet jeśli na stronie nie widzisz na razie oferty dla siebie.
Kto wie, może uda nam się znaleźć coś w sam raz dla Ciebie?